Zaznacz stronę


Hej, kiedy tym razem piszę do Ciebie newsletter, przed oczami mam Twoją uśmiechniętą twarz, błyszczące oczy. Wcześniej byłyśmy dla siebie imieniem i miniaturkowym zdjęciem na Facebooku. Teraz mam najpiękniejsze wspomnienia urodzinowe i niesamowite doświadczenie jakim była praca przy Balu Absolwentek. Dziękuję za Twoje zaufanie!

Pozwalam sobie na jeszcze jeden list do Ciebie aby zamknąć ten projekt, który, mam nadzieję, otworzy nowy rozdział w moim zawodowym życiu. Jest jeszcze kilka spraw:

– zrzutka: po rozliczeniu wszystkiego, na balowym koncie zostało dokładnie 661,66 zł– musimy zdecydować, co zrobić z tymi pieniędzmi (a jeśli chcesz dokładnie wiedzieć jak wyglądały balowe wydatki – daj znać, udostępnię Ci te informacje). Sprawa wygląda tak, że na Bal nie dojechała jedna z nas a inna musiała wyjechać tuż przed kolacją w Stacji Sopot. Obie informacje dostałam na tyle późno, że nie byłam już w stanie zredukować ilości zamówionych porcji. Zastanawiam się teraz co zrobić i jak rozdysponować tą kwotę… Co myślisz?

– Ola Kościaniuk zarzuca nas ostatnio swoimi cudownym zdjęciami z Balu (Ola, dzięki dzięki, dzięki!):

PIĄTEK

SOBOTA – wieczór

NIEDZIELA

Umówiłam się z Olą, że zrobi dla mnie fotorelację z naszego spotkania tak, żebym miała fajny materiał na moją stronę internetową, która powstanie w sierpniu lub wrześniu. Przepraszam, że pytam dopiero po fakcie: czy nie masz nic przeciwko, żebym wykorzystywała zdjęcia z Balu, na których możesz być widoczna? Jeśli nie chcesz – daj mi koniecznie znać!

– dream team Magic Hour Video zmontował dla nas przepiękny film z Balu i wisi on sobie TUTAJ. Magda, Krzysiek – big love! A kilka prezentacji Agata wrzuciła na youtubowy kanał Latającej Szkoły.

– na youtubie znajdziecie także playlistę, którą ułożyłam na Bal, do tańczenia!

– mam do Ciebie jeszcze jedną, osobistą prośbę: jako organizatorka imprez potrzebuję referencji uczestników moich wydarzeń. Będę niezmiernie wdzięczna jeśli będziesz chciała napisać kilka słów, które będę mogła w przyszłości opublikować na mojej stronie. Możesz to zrobić tutaj.

Ufff, całkiem się dzisiaj rozpisałam :)

Życzę Ci przyjemnego weekendu!

Ściskam gorąco, Kasia Płochocka